top of page

Telif Hakları

openbist, yasalara uygun olarak tasarlanmıştır ve telif hakkı ihlallerine izin vermez. Site içerisinde sunulan kursların lisansları openbiste ait değidir. Sitemizde bulunan kursların eğitmenlerin geçtiğimiz yıllarda paylaştığı ve artık internette satışının yapılmasına karışmamasından dolayı sitemizde Kurslar Türkçe veya İngilizce alt yazılı dilerseniz alt yazısız olarak sunulmaktadır. 

Eğitim videolarını kaydetmek, indirmek, satışa koymak yasaktır. Telif hakkı ihlali yapan kişiler durumunun savcılığa iletileceğini biliyor, yaptığının bir suç olduğu ve cezasının olduğunu kabul ediyordur. Kurs içeriklerinde openbist logosu bulunmaktadır. Eğitimlerimizi kaydedip veya indirip, satışa koyarsanız size eğitimi sattığınız için değil, üstünde logomuzun bulunduğu videoları sattığınız için dava açarız. Telif haklarımızı ihlal etmeniz durumunda dava açacağımızın bilincinde olarak kayıt olun ve kurslarımızı satın alın.

openbiste ait herhangi bir materyali ve logomuzu içeren herhangi bir ürünü sadece ve sadece openbist kullanabilir. openbiste ait hiçbir materyal veya içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz veya satılamaz. openbist, herhangi bir telif hakkı ihlaline ilişkin şikayetleri dikkate alır ve bu tür ihlallerin oluşmaması için gerekli adımları atar. openbiste ait herhangi bir telif hakkı ihlaline rastlarsanız, lütfen bize ulaşın ve en kısa sürede bu konuyla ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz.

bottom of page